Prezentacja rumów Dictador w Przytok Golf & Resort

Prezentacja rumów Dictador w Przytok Golf & Resort.

Tym razem okazją do przeprowadzenia degustacji rumów był II Winobraniowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra. Z racji rozmachu tego wydarzenia, oprócz wielu znakomitych uczestników turnieju, nie mogło zabraknąć głównego prowadzącego od wielu lat Święta Winobrania – Bachusa.

Rum Explorer Dictador

Jest mi niezwykle miło, jak ogromnym uznaniem cieszyła się ta prezentacja oraz jak wiele osób było zainteresowanych zarówno spróbowaniem znakomitych trunków jak i poznaniem historii, stylów, pochodzenia czy procesu produkcji. Z niektórymi uczestnikami spotkaliśmy się ponownie!

Rum Dictador Perpetual, Dictador XO Insolent, Rum Explorer

Degustacja odbyła się na bazie kolumbijskich rumów firmy Dictador, której produkty zostały przyjęte z ogromnym zaciekawieniem i całkowitą akceptacją.
Sporą popularnością cieszyła się kolejna znana na całym świecie forma podania – rum zadymiany cygarem, natomiast największe zainteresowanie i podziw zdobyła edycja ponad 40-letnich rumów Dictador BEST OF z 1977 oraz 1978 roku, limitowanej serii najlepszych beczek z danego rocznika.

Posmakowane rumy z tej prezentacji można zdobyć jedynie w najlepszych sklepach. Na zdrowie i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

Dictador Best of 1978, Rum Explorer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*