Rośnie popularność rumu w Polsce

Gdzie szukać rumu oraz jego rosnąca popularność rumu w Polsce.

Za każdym razem po moich prezentacjach jednymi z najczęściej zadawanych pytań są:
„Gdzie kupić takie cuda, o których Pan nam opowiedział?”, albo „Gdzie dostanę to, co właśnie spróbowałem?”
Odpowiadając zawsze zaczynam sformułowaniem:
„Tylko i wyłącznie w wyspecjalizowanych i najlepszych punktach z alkoholem”.
Dopiero potem zaczyna się rozmowa o wskazywaniu konkretnych kierunków i lokalizacji zaznaczając, że mają tam szansę nie tylko przebierać w gatunkach, ale również otrzymać fachową poradę i świetną obsługę.

popularne rumy, gdzie kupić rum, rum, rum explorer,

Jeżdżąc po Polsce staram się pozyskać jak najwięcej informacji o dostępności rumów. Tutaj na największą uwagę i podziw zasługują inicjatywy, które wykazały się kreatywnością uruchamiając niebanalne, wyróżniające się ponad przeciętność projekty.

Takie właśnie projekty są niewątpliwie godne polecenia i to właśnie im dedykowany jest ten wpis.

Obok wyspecjalizowanych sklepów alkoholowych z rumami i najlepszych barów bardzo modne ostatnio stały się połączenia pozornie ze sobą nie związane, a jednak idealnie się uzupełniające – sklepy z cygarami, salony z męską modą, czy barbershopy i zakłady fryzjerskie.

Sukces i popularność tych projektów bierze się głównie stąd, że zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom oraz uruchomione jako projekty skończone, pełne i absolutnie doskonałe. Do takich miejsc znawcy gatunku potrafią przejechać nawet kilkaset kilometrów tylko po to, aby nabyć rzadki i wyszukany trunek oraz przez parę chwil poczuć się w pełni luksusowo. I pomimo, że zazwyczaj takie miejsca projektowane są z myślą o mężczyznach, to okazuje się, że Panie świetnie się w nich odnajdują.

Dodatkowo o bardzo dynamicznie rosnącej popularności rumu na pewno świadczy fakt, z jak wieloma elementami jest on komponowany. Poza samym alkoholem oraz drinkami na nim bazującymi, można spotkać inne alkohole finiszowane w beczkach po rumie, m.in piwo, tequillę, whisky, gin, wino, a nawet kawę, miód i kakao. Dostępne są męskie kosmetyki na bazie rumu, cygara infuzowane rumem, słodycze i lody z dodatkiem prawdziwego rumu, czy rum jako dodatek podkreślający smak potraw. Tylko czekać aż pojawią się perfumy, bo niektóre pozycje z uwagi na ich zapach absolutnie na to zasługują.

Moim zdaniem rum w pełni zasługuje na to, żeby być wszędzie!

Na zdrowie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*