Degustacja rumów w Fire & Ice Alkohole Świata

Z okazji rocznicy otwarcia Fire & Ice Alkohole Świata – jednego z dwóch znanych mi, najlepiej zaopatrzonych sklepów z ekskluzywnymi alkoholami w województwie lubuskim, w dniu 6 pażdziernika 2018 roku miałem przyjemność przeprowadzić kolejną prezentację i degustację rumów.

Goście będą mieli szansę poznać historię rumów od początku ich powstania, dowiedzieć się jak są produkowane oraz poczuć atmosferę najdalszych i najbardziej egzotycznych zakątków świata.

Rumy do spróbowania podczas degustacji:
– Dictador 20-letni, Kolumbia
– El Dorado 12-letni, Gujana
– Doorly’s XO, Barbados
– Pusser’s Blue, Gujana
– Brugal 1888, Dominikana
– Angostura 1824, Trinidad&Tobago
– Bumbu, Barbados

Degustacja rumów Rum Explorer

Była to największa jak dotąd w województwie lubuskim prezentacja rumów połączona z degustacją.

Organizatorem była firma Fire & Ice Alkohole Świata, która tego dnia obchodziła swoją rocznicę otwarcia. Zaproszeni goście mieli okazję poznać historię rumu, pochodzenie oraz metody produkcji, jak również dowiedzieć się co nieco na temat sposobów spożywania, aby wydobyć z trunku jak najwięcej walorów smakowych i zapachowych.

Prezentowanych było 7 różnych rumów z krajów Ameryki Środkowej i Karaibów.

Cieszę się bardzo z tak licznego zainteresowania tematyką – sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Dziękuję za bardzo miłą atmosferę! Jest ona dowodem na to, że rum swoim charakterem zbliża ludzi i dostarcza wiele radości i satysfakcji.

Do zobaczenia – mam nadzieję – na kolejnych degustacjach rumów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*