Wrażenia po Rum Love Festiwal

Zakończyła się właśnie druga edycja Rum Love Festiwalu, który na 2 dni i 2 noce całkowicie wyłączył mnie z codzienności.

W tegorocznym festiwalu rumu we Wrocławiu wzięło udział 34 wystawców, dając możliwość spróbowania ponad 400 rumów z całego świata. Miałem szansę uczestniczyć w warsztatach, szkoleniach i degustacjach, dzięki którym z przyjemnością poszerzałem swoje rumowe horyzonty. Wyjątkową okazją była możliwość poznania ambasadorów, właścicieli destylarni oraz podróżników i osobistości ze świata rumu gotowych z ogromną pasją przenieść mnie w najdalsze i najdziksze zakątki egzotyczne ziemi.

Całą atmosferę umilały wszechobecne palmy, karaibska muzyka oraz unosząca się w powietrzu mieszanka zapachów wanilii, toffi, cukru trzcinowego, drewna i wypalanych beczek. Miałem również przyjemność spróbowania ręcznie zwijanych na miejscu cygar, łącząc je z najlepszym rumem w parę doskonałą.

Dla spragnionych egzotycznej plaży i drinków z palemką była strefa, w której na gości czekały leżaki, muzyka, koktajl bary oraz gastronomia w bezpośrednim sąsiedztwie tryskających fontann. Dawało to poczucie kompletnego relaksu oraz wrażenie pobytu na wymarzonych wakacjach.

Zdecydowanie polecam oraz bardzo zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej edycji festiwalu za rok !!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*